Biskup też człowiek – bp Piotr Turzyński

W kolejnym odcinku serii „Biskup też człowiek”, gościem Patrycji Hurlak jest bp Piotr Turzyński, biskup pomocniczy diecezji radomskiej.
Jak zrodziło się powołanie Biskupa? Jaką rolę w Jego życiu pełnią przyjaciele? Czy posługa duszpasterza nauczycieli jest łatwa? Dlaczego biskup nie ma żony i czy odprawia egzorcyzmy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w dzisiejszym odcinku.https://patrycjahurlak.pl/biskup-tez-czlow…-piotr-turzynski/ ‎

Biskup też człowiek – bp Krzysztof Włodarczyk

Gościem Patrycji Hurlak w kolejnym odcinku z serii „Biskup też człowiek” będzie bp Krzysztof Włodarczyk, biskup pomocniczy diecezji koszalińsko- kołobrzeskiej.

Dlaczego biskup Krzysztof chciał zostać Zorro? Jak, jako neoprezbiter, został dyrektorem? Dlaczego nakłamał ordynariuszowi? I czy nadal czuje się Bożym bobasem? Te i wiele innych ciekawostek z życia bp Krzysztofa czeka na Was w dzisiejszej rozmowie.

https://patrycjahurlak.pl/biskup-tez-czlowiek-bp-krzysztof-wlodarczyk/

Biskup też człowiek – bp Marian Florczyk

Dziś w odcinku z serii „Biskup też człowiek” gościem Patrycji Hurlak będzie bp Marian Florczyk, biskup pomocniczy diecezji kieleckiej.

Dlaczego Maryja jest w życiu biskupa niezwykle ważna? Jakie przygody towarzyszyły mu przy wstępowaniu do seminarium? Dlaczego kryzys wiary to dobry objaw? Czym było Niezależne Zrzeszenie Studentów? Na czym polega posługa kapelana sportu? Tego wszystkiego dowiemy się z dzisiejszej rozmowy.

Podziękowania:

Biskup też człowiek – bp Łukasz Buzun OSPPE

Gościem dzisiejszego odcinka z serii “Biskup też człowiek” jest biskup pomocniczy diecezji kaliskiej, Ojciec Biskup Łukasz Buzun OSPPE, paulin.
Jak się odnajduje “chłopak z Podlasia” w Wielkopolsce? Dlaczego dom rodzinny jest określany mianem “pierwszego seminarium”? Jakie pasje ma biskup Łukasz?

Podziękowania:

Biskup też człowiek – bp Edward Dajczak

“Biskup też człowiek” to seria, w której Patrycja Hurlak i jej Goście łamią stereotypy. Tym razem gościem Patrycji jest biskup Edward Dajczak, ordynariusz diecezji koszalińsko- kołobrzeskiej.

Bp Dajczak zdradza kulisy swojej nominacji biskupiej oraz dlaczego mu ona zaszkodziła. Opowiada też o “Blogu bez piuski”, czyli o tym, jak to jest być pierwszym Biskupem w internecie.