Międzypokoleniówka: O młodości i starości

Kto jest młody, a kto stary? Czym jest młodość i starość? Czy to na pewno kwestia wieku? A może wyglądu? A może stanu ducha? Czy nasz sposób patrzenia na starość i młodość zmienił się na przestrzeni czasu? Czy można być młodym, mając 90 lat jak były szef Hanny? Co robić, żeby młodość nie dała się starości?

Obejrzyjcie nowy odcinek Międzypokoleniówki, w którym Patrycja Hurlak i Hanna Hurlak rozmawiają właśnie o młodości i starości.

A Wy czujecie się młodzi czy starzy? Czym dla Was jest młodość i starość?

PS. A wiecie, że Międzypokoleniówka obchodzi właśnie swoje trzecie urodziny? Dziękujemy, że jesteście z nami i oczywiście zachęcamy, żebyście wspierali rozwój kanału przez Patronite.

Strona www: https://www.patrycjahurlak.pl
Facebook: https://www.facebook.com/PatrycjaHurlakOfficial
Youtube: http://www.youtube.com/c/PatrycjaHurlakPL
Patronite: https://patronite.pl/patrycjahurlak

Międzypokoleniówka: o bł. Jerzym Matulewiczu

Hanna i Patrycja Hurlak wraz z s. Hanną Murawską zapraszają na obiecany niedawno odcinek „Mędzypokoleniówki” poświęcony w całości bł. Jerzemu Matulewiczowi. Kim był bł. biskup Jerzy Matulewicz, dlaczego założył zgromadzenie Sióstr Eucharystek i komu dziś może patronować? Zapraszamy! Obejrzyj film:

Międzypokoleniówka: O Siostrach Eucharystkach

Marzec to szczególny miesiąc dla Sióstr Eucharystek, a zwłaszcza tegoroczny! Dlaczego tak jest i kim są Siostry Służebnice Jezusa w Eucharystii opowie Hani i Patrycji Hurlak oraz Wam, w dzisiejszym odcinku „Międzypokoleniówki”, s. Hanna Murawska – Eucharystka. Zapraszamy!

https://patrycjahurlak.pl/miedzypokoleniow…ch-eucharystkach/

Międzypokoleniówka: O ostatkach

Totalnie na luzie, z kabaretowym przymrużeniem oka, międzypokoleniowa ekipa w składzie: Patrycja i Hanna Hurlak oraz Marta Kościelecka zaprasza na ostatkowy odcinek „Mìedzypokoleniówki”. A jakie są Wasze sposoby na świętowanie ostatniego dnia karnawału? https://patrycjahurlak.pl/miedzypokoleniowka-o-ostatkach/

Międzypokoleniówka: O roku 2022

W dzisiejszym odcinku „Międzypokoleniówki” Hanna i Patrycja Hurlak dokonują subiektywnego podsumowania minionego 2022 roku. Co było dla nich ważne, smutne, radosne, a co skutkowało zmianami? A Wam jak minął ten rok? Jakie wydarzenia na Was wpłynęły? Co przyniosło radości a co smutki? Podzielcie się z nami w komentarzach.

https://patrycjahurlak.pl/miedzypokoleniowka-o-roku-2022/